Zaloguj się

Marta Kozłowska

Specjalizuje się w treningach grupowych: wzmacniających, interwałowych oraz body&mind. Ale lubi też prowadzić treningi z obciążeniem zewnętrznym, a szczególnie z odważnikami kettlebells. Posiada dyplom Instruktora Rekreacji Ruchowej PAS. Ukończyła szkolenia z zakresu m.in. step, fatburning, wzmacnianie, kettlebells hardstyle, pilates, zdrowy kręgosłup, stretchingy. Prowadzone przeze nią treningi są wymagające, ale dostarczają ćwiczącym ogromnej satysfakcji. Marta gwarantuje na nich pełne zaangażowanie, profesjonalizm i pozytywną energię. Uwielbia eksperymentować w kuchni przyrządzając nowe, zdrowe potrawy. Poza fitnessem pracuje w zupełnie innej branży, gdzie zajmuje się m.in. analizą danych.

Live Stream archiwum
Siła

Pośladki + Brzuch Marta Kozłowska

Marta Kozłowska

Są to zajęcia skoncentrowane na wzmacnianiu i kształtowaniu dolnych części ciała - brzucha, pośladków i ud.

Średnia

Treningi

Live Stream archiwum
Siła

Power Core & Stretch Marta Kozłowska

Marta Kozłowska

Celem treningu jest wzmnocnienie grup mięśniowych odpowiedzialnych za prawidłową postawę ciała. Po części wzmacniającej trening skupia się na rozluźnieniu i rozciągnięciu mięśni całego ciała.

Średnia
Live Stream archiwum
Treningi Metaboliczne
Wytrzymałość

Tabata + Relax Marta Kozłowska

Marta Kozłowska

Intensywny trening interwałowy, w którym główna część treningowa trwa jedynie 4 minuty i składa się z następujących po sobie 20 sekundowych maksymalnych wysiłków i 10 sekundowych przerw. Po części intensywnej przystępujemy do relaksu - części treingu polegającej na stopniowym obniżeniu intensywności oraz rozciąganiu.

Średnia
Live Stream archiwum
Treningi Metaboliczne
Wytrzymałość

Tabata + Brzuch Marta Kozłowska

Marta Kozłowska

Intensywny trening interwałowy, w którym główna część treningowa trwa jedynie 4 minuty i składa się z następujących po sobie 20 sekundowych maksymalnych wysiłków i 10 sekundowych przerw. Tabata buduje wydolność, zwiększa metabolizm i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Wysoka
Live Stream archiwum
Siła

TBC Wzmacnianie Marta Kozłowska

Marta Kozłowska

Ogólnorozwojowy trening całego ciała. Dzięki niemu wzmacniasz mięśnie, modelujesz sylwetkę, usprawniasz układ krążenia. 

Średnia
Body & mind
Live Stream archiwum

Stretching Marta Kozłowska

Marta Kozłowska

Ćwiczenia rozciągające i normalizujące napięcie mięśni. Możesz wykorzystywać je jako niezależny trening, ale również jako uzupełnienie innych zajęć, po których powinieneś się zrelaksować i rozluźnić. Stretching poprawia elastyczność i zapobiega kontuzjom.

Niska