Zaloguj się

Zajęcia

Les Mills MINDFULNESS®

Czym jest Les Mills MINDFULNESS®

Les Mills MINDFULNESS® online to trening uważności, który pozwoli Ci być bardziej skupionym, wyciszonym i odstresowanym na co dzień. Zajęcia łączą najefektywniejsze techniki medytacyjne – ćwiczenia oddechowe, relaksację, skanowanie ciała, obserwację myśli. Dzięki regularnej praktyce zauważysz jak zmienia się na plus Twoje podejście do życia. Twoje reakcje złagodnieją na rzecz większego zrozumienia, będziesz bardziej zrelaksowany, a codzienne sprawy będą Cię mniej stresowały. Les Mills MINDFULNESS® to łatwy sposób na szybką poprawę jakości życia. Skupienie na obecnej chwili sprawia, że spojrzysz z właściwym dystansem na martwiące Cię do tej pory sprawy. Dzięki wyciszeniu umysłu zauważysz też jak zmienia się Twoje ciało – znikną wewnętrzne napięcia, a fizyczne skutki stresu będą rzadziej odczuwalne.

W kolekcji znajdziesz20 treningów Les Mills MINDFULNESS®

Wypróbuj za 1 zł

Les Mills MINDFULNESS® - jakie efekty uzyskasz?

Trening online Les Mills MINDFULNESS® to wyjątkowo przyjemny sposób na regenerację umysłu. W dzisiejszych czasach nie brak stresujących sytuacji, a błyskawicznie zmieniająca się rzeczywistość sprawia, że łatwo zagubić się w negatywnych emocjach. Efekty praktyki Les Mills MINDFULNESS® zauważysz już po kilku sesjach. Jako pierwszy pojawi się wewnętrzny spokój. Początkowo trwający kilkanaście minut od zakończonej praktyki, stopniowo będzie się wydłużać, by w końcu stać się Twoim nowym podejściem do świata. W dalszej kolejności wzrośnie Twoja samoocena, poczujesz bezpieczeństwo i stałą poprawę nastroju. Techniki Les Mills MINDFULNESS® oparte są o przekonanie, że oddech to bezpieczna przystań, z której możesz zawsze skorzystać. Z tego powodu, do praktyki nie potrzebujesz niczego – oprócz dobrych chęci.

Trening Les Mills MINDFULNESS® - dla kogo?

Z uwagi na brak jakichkolwiek wymagań do spełnienia i ogromne korzyści, trening Les Mills MINDFULNESS® jest polecany każdemu. Efekty praktyki szczególnie mocno odczują jednak osoby zestresowane, przytłoczone codziennością i szukające wewnętrznego spokoju. Les Mills MINDFULNESS® polecany jest też dla dzieci. Regularna praktyka nauczy je koncentracji i umiejętności wyciszenia.

Trenerzy Yes2Move prowadzący zajęcia Les Mills MINDFULNESS®

  Body & mind
  Senior

  Les Mills MINDFULNESS® Body Scan 01

  W tym treningu koncentrujemy się na różnych obszarach ciała. Dostrzegamy, kiedy umysł wędruje i łagodnie prowadzi nas z powrotem do obszaru, na którym skupiamy uwagę. Pomoże nam to rozwinąć zarówno naszą zdolność do koncentracji na wybranym obszarze naszego ciała, jak i na całym związku z ciałem fizycznym.

  Niska

  Treningi

  Body & mind
  Senior

  Les Mills MINDFULNESS® Body Scan 02

  Ten trening daje kolejną okazję do koncentracji na różnych obszarach naszego ciała. Dostrzegamy, kiedy umysł wędruje i łagodnie prowadzi nas z powrotem do obszaru, na którym skupiamy uwagę. Pomoże nam to rozwinąć zarówno naszą zdolność do koncentracji na wybranym obszarze naszego ciała, jak i na całym związku z ciałem fizycznym.

  Niska
  Body & mind
  Senior

  Les Mills MINDFULNESS® Boxing Thoughts

  W tych zajęciach używamy sposobu krążenia myśli, aby pomóc sobie rozpoznać różnicę między myślami a chwilą obecną oraz w jaki sposób możemy zwiększyć świadomość i wybór sposobu, w jaki wykorzystujemy naszą uwagę.

  Niska
  Body & mind
  Senior

  Les Mills MINDFULNESS® Breath In The Body

  W tym treningu obserwujemy różne obszary, w których czujemy, jak oddech porusza się w naszym ciele. Skupiając delikatnie naszą uwagę na każdym obszarze, możemy doświadczyć oddechu tak, jakbyśmy patrzyli na niego po raz pierwszy.

  Niska
  Body & mind
  Senior

  Les Mills MINDFULNESS® Four In Four Out

  W tych zajęciach tworzymy wzór własnym oddechem i podążamy za nim z naszą uwagą. Umożliwia nam to przejście od naturalnej sytuacji chaotycznych i rywalizujących myśli do pojedynczego punktu skupienia, co wspiera proces wyciszania umysłu.

  Niska
  Body & mind
  Senior

  Les Mills MINDFULNESS® Labelling Thoughts

  W tym treningu ściśle współpracujemy z naszymi myślami. Nazywamy je w miarę ich powstawania i uświadamiamy sobie, że dzięki temu jesteśmy w stanie postrzegać myśli jako obiekty powstające w umyśle, stają się one rzeczami, do których możemy się odnieść, a nie zagubionymi.

  Niska
  Body & mind
  Senior

  Les Mills MINDFULNESS® Mindfulness Of Breathing

  W tych zajęciach badamy oddech i rolę, jaką może odgrywać jako stale dostępne schronienie spokoju i egzystencji, gdy doświadczamy stresu, niepokoju lub nie radzimy sobie ze skupieniem uwagi na tym, co uważamy za ważne w naszym życiu.

  Niska
  Body & mind
  Senior

  Les Mills MINDFULNESS® Noting Thoughts

  Ta praktyka „odnotowywania” myśli może pomóc nam nauczyć się rozpoznawać myśli, zauważać, że są to tylko kłębki informacji pojawiające się w naszej głowie i stwarzać pewną przestrzeń do wyboru tego, jak się do nich odnosimy.

  Niska
  Body & mind
  Senior

  Les Mills MINDFULNESS® Parts Of Breath

  W tym treningu obserwujemy cztery części cyklu oddechowego; wdechy, wydechy i przejścia po obu stronach. Koncentrując się na każdej części, pozwalamy umysłowi na skupienie i bezruch, umożliwiając nam powrót do teraźniejszości.

  Niska
  Body & mind
  Senior

  Les Mills MINDFULNESS® Ten Counts

  W tych zajęciach skupiamy się na rozwijaniu naszej koncentracji. Pozwalając umysłowi skupić się na liczeniu oddechów, możemy zmniejszyć naturalną krzątaninę umysłu i dać mu szansę na uspokojenie i odnalezienie odprężenia, pomagając nam spojrzeć na nasze doświadczenie ze świeżej i szerszej perspektywy.

  Niska
  Body & mind
  Senior

  Les Mills MINDFULNESS® Weight Of Limbs

  W tym treningu zwracamy uwagę na określone partie ciała. Nasz umysł w naturalny sposób będzie nas odciągał od takiego sposobu koncentracji myśli, ale rozpoznając to i wracając z powrotem do części ciała, na której się skupiamy, możemy rozwinąć większą zdolność wyboru sposobu wykorzystania naszej uwagi.

  Niska