Zaloguj się

Wybierz zestaw dla Ciebie

Body & mind
Live Stream archiwum

Zdrowa Głowa: Trening 6 Piotr Galus

Piotr Galus

Zdrowa Głowa to grupa treningów wykonywanych w spokojnym tempie, oparta na świadomej pracy z ciałem. Wolne, płynne i precyzyjne ruchy połączone w kontrolą oddechu. Treningi wzmacniają, kształtują i relaksują zarówno ciało jak i umysł. Treningi te pozwolą Ci uspokoić organizm, odnaleźć wewnętrzny balans i zredukować stres.

Niska
Body & mind
Live Stream archiwum

Harmonia: Trening 7 Piotr Galus

Piotr Galus

Harmonia: to grupa treningów zawierających zestaw ćwiczeń opracowanych dla osób, które na co dzień przebywają w chaosie komunikacyjnym, żyją w szybkim tempie oraz ulegają częstej ekspozycji na stres. Dobór ćwiczeń w tych zajęciach pozwala zapewnić wyciszenie, rozluźnienie dla napiętych mięśni i relaks dla całego ciała. Dzięki regularnym treningom poczujesz znaczną poprawę elastyczności mięśni, uzyskasz harmonię ciała oraz lepszy sen. Uspokajający trening o charakterze zajęć rozciągających.

Niska
Body & mind
Live Stream archiwum

Harmonia: Trening 5 Piotr Galus

Piotr Galus

Harmonia: to grupa treningów zawierających zestaw ćwiczeń opracowanych dla osób, które na co dzień przebywają w chaosie komunikacyjnym, żyją w szybkim tempie oraz ulegają częstej ekspozycji na stres. Dobór ćwiczeń w tych zajęciach pozwala zapewnić wyciszenie, rozluźnienie dla napiętych mięśni i relaks dla całego ciała. Dzięki regularnym treningom poczujesz znaczną poprawę elastyczności mięśni, uzyskasz harmonię ciała oraz lepszy sen. Spokojny trening, którego celem jest rozciągnięcie, uelastycznienie i wzmocnienie mięśni oraz odprężenie dla zmęczonego kręgosłupa.

Niska