Zaloguj się

Wybierz zestaw dla Ciebie

Live Stream archiwum
Siła

LIVE 25.10.2021 Les Mills BODYPUMP® Piotr Litwiniuk

Piotr Litwiniuk

Oryginalny trening dla każdego, kto chce uzyskać szczupłą sylwetkę i świetną formę. Używając lekkich i umiarkowanych ciężarów (talerzy, hantli, butelek z wodą lub sztang) z dużą ilością powtórzeń, Les Mills BODYPUMP® zapewnia pełny trening całego ciała. Ukończysz trening z motywacją i gotowością na powrót po więcej.

Średnia
Live Stream archiwum
Siła

LIVE 23.06.2021 Les Mills BODYPUMP® Piotr Litwiniuk

Piotr Litwiniuk

Zajęcia BODYPUMP® zawierające ćwiczenia z użyciem dowolnego obciążenia: talerzy, hantli, butelek z wodą lub sztang. Trening polega na wykonywaniu ćwiczeń z wykorzystaniem umiarkowanych ciężarów, przy dużej liczbie powtórzeń.

Średnia
Live Stream archiwum
Siła

LIVE 22.03.2021 Les Mills BODYPUMP® Piotr Litwiniuk

Piotr Litwiniuk

Zajęcia BODYPUMP® zawierające ćwiczenia z użyciem sztang, podczas których formowane są wszystkie partie mięśniowe. Trening polega na wykonywaniu ćwiczeń z wykorzystaniem umiarkowanych ciężarów, przy dużej liczbie powtórzeń.

Średnia
Live Stream archiwum
Siła

LIVE 10.12.2020 Les Mills BODYPUMP® Piotr Litwiniuk

Piotr Litwiniuk

Zajęcia BODYPUMP® zawierające ćwiczenia z użyciem sztang, podczas których formowane są wszystkie partie mięśniowe.Trening polega na wykonywaniu ćwiczeń z wykorzystaniem umiarkowanych ciężarów, przy dużej liczbie powtórzeń. Zajęcia prowadzone w języku angielskim.

Średnia